elena młynkova kosmecutyki producent pure story
helena młynkova kosmecutyki producent pure story

TOP PRODUKTY

PURE STORY BY DR RYMSZA

PURE STORY  narodziło się z mojej pasji i troski o potrzeby kobiet. Zawsze fascynowała mnie skóra, która jest największym z narządów człowieka. Gdy uzmysłowimy sobie, że wchłania wiele substancji, wtedy wiemy, że powinniśmy jej dostarczyć  tylko to, co najlepsze. Moim celem było stworzenie kosmetyków w oparciu o znajomość budowy skóry i zrozumienie procesów w niej zachodzących.

Ideą stworzenia PURE STORY była nie tylko suplementacja brakujących substancji, czy zahamowanie parowania wody z powierzchni skóry, ale przede wszystkim wspieranie naszej własnej regeneracji poprzez użycie substancji bioidentycznych, czyli takich, które naturalnie w niej występują. Badania pokazują, że użycie takich składników wspiera naturalne procesy odnowy skóry, co przekłada się na długotrwałe i widoczne efekty.

PURE STORY BY DR RYMSZA –  to kosmeceutyki w 100%:

  • AKTYWNE – zawierają wyłącznie substancje o potwierdzonym naukowo, korzystnym wpływie na regenerację skóry, w stężeniach zapewniających maksymalną skuteczność działania.
  • BIOIDENTYCZNE – czyli oparte wyłącznie na substancjach, które naturalnie występują w skórze. Dzięki temu, że są rozpoznawane przez skórę jako własne, wspierają naturalne procesy jej odnowy zapewniając długotrwałe efekty.
  • CZYSTE – pozbawione agresywnych związków chemicznych i konserwantów. Zawierają tylko surowce pochodzenia naturalnego.

Dr n. med. Aleksandra Rymsza
Specjalista dermatolog

KONCEPCJA NASZEJ MARKI