Najczęściej kupowane produkty

PURE STORY BY DR RYMSZA

A gdyby tak cofnąć i zatrzymać czas…

 

Jestem dermatologiem, zajmuję się skórą od ponad 30 lat. Nie tylko wykonuję zabiegi medycyny estetycznej, lecz również doradzam i uczę moich pacjentów codziennej, świadomej i prawidłowej pielęgnacji, by zachowali piękny, zdrowy i młody wygląd skóry na dłużej.

PURE STORY BY DR RYMSZA to efekt mojej pasji i wieloletniej praktyki dermatologicznej oraz fascynacji możliwościami autoregeneracyjnymi organizmu człowieka. Skóra to nasz największy organ, jest nie tylko ozdobą, ale również wielką fabryką, w której cały czas trwa wymiana uszkodzonych oraz produkcja nowych komórek. To właśnie dzięki procesom autoregeneracji możemy cieszyć się piękną, świetlistą cerą i młodym wyglądem. Niestety, wraz z wiekiem oraz poprzez negatywny wpływ czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia, stres czy nieprawidłowa pielęgnacja, procesy autoregeneracji skóry ulegają spowolnieniu, a nawet uszkodzeniu. Powoduje to pojawienie się widocznych oznak w postaci przebarwień, zmarszczek, utraty blasku czy jędrności. Jako dermatolog wiem, że kluczem do zachowania dobrej kondycji i młodego wyglądu skóry, niezależnie od jej rodzaju, czy wieku, jest wzmocnienie i ochrona procesów autoregeneracji, właśnie na tym oparte jest działanie linii moich kosmeceutyków PURE STORY.

Tajemnicą ich skuteczności są nie tylko zaawansowane technologicznie receptury, lecz przede wszystkim najwyższej jakości składniki aktywne, identyczne (biozgodne) z tymi jakie znajdują się w naszej skórze. Dzięki nim skóra jest prawidłowo i efektywnie pobudzona do odnowy i regeneracji, a niedobory substancji odpowiadających za jej piękny wygląd zostają natychmiastowo uzupełnione .

Starannie dobrane receptury, zaawansowana technologia, najwyższej jakości biozgodne surowce oraz opakowania ze szkła biofotonicznego pozwoliły mi zaoferować Państwu kosmeceutyki, które niezależnie od płci i wieku działają kojąco i odmładzająco na skórę, dając nie tylko natychmiastowe, lecz również długoterminowe efekty poprawy kondycji  i wyglądu skóry.

 

Dr n. med. Aleksandra Rymsza

Specjalista dermatolog

KONCEPCJA NASZEJ MARKI