Najczęściej kupowane produkty

PURE STORY 

MEDICAL DOCTORS FORMULATION

A gdyby tak cofnąć i zatrzymać czas…

PURE STORY  powstało z mojej pasji do skóry oraz fascynacji możliwościami autoregeneracyjnymi organizmu człowieka. Skóra to nasz największy organ, jest nie tylko ozdobą, ale również wielką fabryką, w której cały czas trwa wymiana uszkodzonych oraz produkcja nowych komórek. To właśnie dzięki procesom autoregeneracji możemy cieszyć się piękną, świetlistą cerą i młodym wyglądem. Niestety, wraz z wiekiem oraz poprzez negatywny wpływ czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia, stres czy nieprawidłowa pielęgnacja, procesy autoregeneracji skóry ulegają spowolnieniu, a nawet uszkodzeniu. Powoduje to pojawienie się widocznych oznak w postaci przebarwień, zmarszczek, utraty blasku czy jędrności.

Badania naukowe pokazują, że kluczem do zachowania dobrej kondycji i młodego wyglądu skóry, niezależnie od jej rodzaju, czy wieku, jest wzmocnienie i ochrona procesów autoregeneracji.

Właśnie na tym oparte jest działanie kosmeceutyków PURE STORY.

Tajemnicą ich skuteczności są nie tylko zaawansowane technologicznie receptury, lecz przede wszystkim najwyższej jakości składniki aktywne, identyczne (biozgodne) z tymi jakie znajdują się w naszej skórze. Dzięki nim skóra jest prawidłowo i efektywnie pobudzona do odnowy i regeneracji, a niedobory substancji odpowiadających za jej piękny wygląd zostają natychmiastowo uzupełnione .

Starannie dobrane receptury, zaawansowana technologia, najwyższej jakości biozgodne surowce oraz opakowania ze szkła biofotonicznego pozwoliły stworzyć kosmeceutyki, które niezależnie od płci i wieku działają kojąco i odmładzająco na skórę, dając nie tylko natychmiastowe, lecz również długoterminowe efekty poprawy kondycji  i wyglądu skóry.

 

Dr n. med. Aleksandra Rymsza

Specjalista dermatolog

KONCEPCJA NASZEJ MARKI