Najczęściej kupowane produkty

PURE STORY 

BY MEDICAL DOCTORS

Mówimy językiem skóry

Nasza skóra jest jak wielka fabryka, w której nieustannie powstają nowe komórki, a zużyte lub uszkodzone są usuwane. Te procesy naprawcze zachodzą każdego dnia, ale ulegają osłabieniu pod wpływem różnych czynników. Można je pobudzić poprzez odpowiednią pielęgnację.

PURE STORY BY MEDICAL DOCTORS  powstały z fascynacji procesami autoregeneracyjnymi naszego organizmu, w oparciu o znajomość budowy skóry i procesów w niej zachodzących. Zawierają wyłącznie naturalne substancje, identyczne z tymi, które występują w naszej skórze.

Dzięki temu składniki są rozpoznawane jako własne i zasilają endogenne magazyny, wspierając naturalne procesy naprawcze.

Starannie dobrane receptury, zaawansowana technologia, najwyższej jakości biozgodne surowce oraz opakowania ze szkła biofotonicznego pozwoliły stworzyć kosmeceutyki, które niezależnie od płci i wieku działają kojąco i odmładzająco na skórę, dając nie tylko natychmiastowe, lecz również długoterminowe efekty poprawy kondycji  i wyglądu skóry.

 

„PURE STORY BY MEDICAL DOCTORS   to filozofia mojego życia. Powstała z mojej pasji i troski o potrzeby moich pacjentów.”

Dr n. med. Aleksandra Rymsza

Specjalista dermatolog

PARTNERZY