Najczęściej kupowane produkty

PURE STORY BY DR RYMSZA

A jaki krem na co dzień? A jaki na noc? Pani doktor, niech mi pani poleci coś do pielęgnacji skóry… A czego sama pani używa?

Od trzydziestu lat słyszę te pytania. A do spraw związanych ze skórą i ze zdrowiem podchodzę bardzo poważnie. Do rekomendowanych przez siebie kosmetyków też. Bo trzeba być pewnym ich składu, zawartości każdego słoiczka, skuteczności receptur. Trzeba być pewnym, że nic się nie zmienia, że składniki są najwyższej jakości, a ich ilość nie jest homeopatyczna, ale zgodna z zapotrzebowaniem skóry.

Jestem dermatologiem, zajmuję się też dermatologią estetyczną, od trzech dekad prowadzę praktykę lekarską, dbam o zdrowie i piękno moich pacjentek i pacjentów. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę na temat naturalnego potencjału organizmu do odnowy.  Współczesna medycyna estetyczna  – ta, która jest moją pasją – bazuje na naturalnych możliwościach regeneracji naszego organizmu, jego sile i zdolności do odnowy.

A co z kosmetykami? Najlepsze są te naturalne, oczywiście. Ale co to znaczy naturalne? To nie tylko te, stworzone przez żywioły, ale i te, które zawierają składniki, dzięki którym skóra się regeneruje. Takie same a nawet te same, które skóra zawiera.

Jeszcze do niedawna, kiedy słyszałam pytanie o kosmetyki, miałam problem co doradzić . Aż któregoś dnia postanowiłam stworzyć produkty zgodne z moją wiedzą, doświadczeniem i najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Takie, których będę pewna na 100 procent. Za które mogę wziąć odpowiedzialność. I za ich moc działania i za ich jakość.

I tak powstała linia Pure Story by Dr Rymsza.

Dr n. med. Aleksandra Rymsza
Specjalista dermatolog

KONCEPCJA NASZEJ MARKI