Zaktualizowano koszyk

Pure Story Less Waste – Działamy dla Dobra Planety

W PURE STORY nie tylko dbamy o jakość naszych produktów, ale także o wpływ, jaki nasza działalność ma na środowisko. Dlatego nasze kosmetyki pakujemy w szkło biofotoniczne, które nie jest przypadkowym wyborem. Szkło to jest w pełni biodegradowalne i odgrywa kluczową rolę w zachowaniu jakości przechowywanych w nim kosmetyków. Dołącz do naszej inicjatywy less waste!Słońce jest źródłem życia, ale jego promienie mogą też szkodzić, wysuszając i degradując zawartość opakowań. Fioletowe szkło MIRON, które wykorzystujemy, jest jedynym szkłem, które doskonale chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Przepuszcza promienie korzystne, jednocześnie blokując te szkodliwe, co pozwala zachować i wzmocnić naturalne właściwości produktów.

Szkło MIRON działa również jako naturalna bariera dla energii zgromadzonej w produkcie, zatrzymując ją wewnątrz, co wydłuża jego trwałość. W naukowych testach, fioletowe szkło MIRON wykazało się znacznie lepszą jakością przechowywania w porównaniu do innych materiałów, takich jak plastik czy aluminium, i to bez konieczności dodawania konserwantów.

Co więcej, dzięki możliwości ponownego użycia i recyklingu, szkło MIRON stanowi zrównoważony wybór, pozwalający na redukcję odpadów.

Chociaż fioletowe szkło nie nadaje się do ponownego przetopienia, gdyż traci swoje cenne właściwości, w PURE STORY możemy wykorzystać je ponownie do produkcji nowych kosmetyków, co znacznie zmniejsza ilość odpadów.

źródło: Discover the Wonders of Violet Glass by mironglass.comDołącz do naszej inicjatywy ograniczenia odpadów Pure Story Less Waste!

Zachęcamy Was, nasi drodzy klienci, do dołączenia do naszej inicjatywy recyklingu. Możecie przysłać nam swoje puste opakowania po produktach PURE STORY, które zostaną wykorzystane ponownie.

  • Prześlij 6 opakowań kosmetycznych i wybierz jeden z produktów z gamy YOUTH – Cleansing Milk, Vitamin Shot Serum lub Age Defence Serum.
  • Odeślij 12 opakowań i wybierz jeden z produktów z gamy YOUTH lub ANTIAGING – Cleansing Milk, Vitamin Shot Serum, Age Defence Serum, POWER Glow Serum, Deep Moisture Cream lub POWER Eye Cream.

A jak to zrobić? Nic prostszego!

  • Dokładnie umyj, wyczyść i wysusz opakowania po zużytych kosmetykach.
  • Starannie zapakuj je, aby uniknąć potłuczenia szkła podczas wysyłki (przyjmujemy jedynie opakowania nieuszkodzone).
  • Wyślij je do naszego biura przy ul. Pułaskiego 20F, 05-510 Konstancin-Jeziorna.
  • Napisz maila na adres nela.bronowska@drrymsza.pl z informacją o wysłanych produktach oraz wybranym prezencie.

Dołącz do programu i pomóż nam dbać o naszą planetę, zmniejszając ilość odpadów i wspierając zrównoważony rozwój. Razem możemy więcej!