PURE STORY BY DR RYMSZA

W zgodzie z DNA Twojej skóry…

PURE STORY BY DR RYMSZA to linia kosmeceutyków przeciwdziałających starzeniu skóry, bogata w substancje o naukowo potwierdzonym, korzystnym wpływie na skórę, w odpowiednich stężeniach, zapewniających maksymalne efekty.

Zawierają wyłącznie naturalne oleje roślinne oraz skoncentrowane, świeże i czyste składniki aktywne, takie, jak (retinol, azjatykozyd, kwas L-askorbinowy, koenzym Q10, alfa-d-tokoferole), kluczowe dla skóry lipidy (ceramidy, cholesterol, Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT)) oraz składniki NMFNaturalnego Czynnika Nawilżającego (mocznik, ultraniskocząsteczkowy kwas hialuronowy, kwas laktobionowy). Dzięki temu działają na kluczowe dla skóry obszary, takie, jak pobudzenie procesów odnowy, zwalczanie wolnych rodników i zatrzymanie w niej wody, pozostawiając ją bardziej nawilżoną i jędrną. 

kosmeceutyki producent pure story-01

DLACZEGO PURE STORY?

Kosmeceutyki PURE STORY BY DR RYMSZA to czystość i prostota. Zgodnie z zasadą “mniej znaczy więcej”, nie zawierają zbędnych ani szkodliwych składników, które niepotrzebnie obciążają skórę. Zawierają tylko to co dla skóry jest niezbędne.

 

W PURE STORY używamy najwyższej jakości, naturalnych składników sprawdzonego pochodzenia, które posiadają certyfikat oryginalności. Zamiast olejów pochodzenia petrochemicznego, stosujemy naturalne oleje roślinne, takie, jak olej z pestek malin, olej z dzikiej róży, masło z awokado. Zamiast chemicznych konserwantów – naturalny wyciąg z kokosa zawierający antybakteryjne i przeciwgrzybicze peptydy.

 

Starannie dobrane składniki pod względem właściwości i skuteczności, zmieszane w odpowiednich stężeniach i proporcjach, zapewniają skórze wszystko, czego potrzebuje, by być piękną, czystą, jędrną i aksamitną.