PURE STORY BY DR RYMSZA

 W zgodzie z DNA Twojej skóry…

PURE STORY BY DR RYMSZA to efekt mojej pasji i fascynacji możliwościami autoregeneracyjnymi organizmu człowieka.

To esencja możliwie najczystszych, biologicznie zgodnych składników, w optymalnych stężeniach.

Historia PURE STORY sięga 2016 roku. Praca nad recepturami zajęła mi i zespołowi technologów blisko 3 lata. Poszukiwanie odpowiednich składników, surowców, badania naukowe. Obecny przemysł kosmetyczny dostarcza szybkich rozwiązań. Można dodać substancje poprawiające wygląd, konsystencję, zapach. Ale ja nie chciałam korzystać z takich sposobów.

Skoncentrowałam się wyłącznie na budowie i składzie skóry oraz substancjach, które naturalnie w niej występują i są jej potrzebne do odnowy i regeneracji. Badania pokazują, że takie składniki, użyte w odpowiednich, potwierdzonych badaniami naukowymi, stężeniach i proporcjach,  są rozpoznawane przez skórę jako własne, wnikają do niej i są wykorzystywane w procesach naprawczych . Dlatego dają trwałe i długoterminowe efekty.

Te lata starań zaowocowały linią kosmetyków, które wspierają każdy rodzaj skóry, niezależnie od płci i wieku. To tylko kwestia doboru odpowiednich produktów.

kosmeceutyki producent pure story-01

DLACZEGO PURE STORY?

PURE STORY BY DR RYMSZA to profesjonalny program pielęgnacyjny, który działa na obszary kluczowe dla zachowania zdrowej i pięknej skóry:

 • głęboko nawilża skórę i przywraca jej równowagę, dzięki zawartości substancji, które silnie wiążą wodę (są to składniki Naturalnego Czynnika Nawilżającego – NMF: Natural Moisturizing Factor) oraz najważniejszych fizjologicznych lipidów (ceramidy, NNKT i cholesterol), które odbudowują barierę lipidową
 • chroni komórki skóry przed niszczącym działaniem wolnych rodników poprzez zawartość wysokich stężeń antyoksydantów (przeciwutleniaczy) redukując przebarwienia i poprawiając koloryt skóry
 • pobudza odnowę skóry poprzez składniki, które mają wpływ na  podziały komórek (retinol, azjatykozyd), odblokowując pory, redukując zmarszczki i poprawiając napięcie i jędrność skóry

Dermokosmetyki PURE STORY BY DR RYMSZA :

  • BIOZGODNE – zawierają substancje identyczne z tymi, produkowanymi przez nasz organizm.  Dlatego „rozpoznawane” są jako naturalna ochrona przed starzeniem się skóry, jej odwodnieniem, utratą elastyczności i przebarwieniami.Dzięki zawartości biozgodnych substancji kosmetyki akceptowane są przez każdy rodzaj skóry, także skóry wrażliwej, podatnej na podrażnienia, wymagającej. Mogą być też stosowane przez osoby ze skórą problematyczną: trądzikową, naczyniową, bardzo suchą, ze skłonnością do atopii, podrażnioną.
  • AKTYWNE –  zawierają witaminy i minerały, które są naturalną bronią skóry w walce z objawami starzenia, utratą elastyczności i odwodnieniem. Retinol, koenzym Q10, mocznik, kwas hialuronowy, alfa-tokoferole, kwas l_askorbinowy. Substancje aktywne są najwyższej jakości i w ilościach, które są potwierdzone dermatologicznymi badaniami naukowymi.
  • CZYSTE – zawierają innowacyjne systemy konserwujące oparte na naturalnych mechanizmach obronnych, pochodzące z oleju kokosowego, zawierające antybakteryjne peptydy. Kosmetyki NIE zawierają agresywnych związków chemicznych i sztucznych konserwantów.
  • NATURALNE – bazą są najwyższej jakości oleje – z dzikiej róży, pestek malin, awokado, arganowy, jojoba.